ارائه خدمات یکپارچه مالی در چهارسوق مالی پارسیان

, طرح ها و تخفیفاتارائه خدمات یکپارچه مالی در چهارسوق مالی پارسیان

ارائه خدمات یکپارچه مالی در چهارسوق مالی پارسیان

چهارسوق مالی پارسیان (سوپر مارکت مالی) جهت تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان شکل گرفته و در کنار خدمات متنوع بانکی، امکان استفاده از خدمات متنوع مالی از قبیل بیمه، لیزینگ، کارگزاری بورس، مشاوره سرمایه‌گذاری، تامین مالی، مدیریت دارایی، خدمات تجارت الکترونیک و… را برای مشتریان با هزینه کمتر و سرعت بیشتر فراهم آورده است.

اغراق نیست اگر بگوییم اولین سوپر مارکت مالی در ایران توسط بانک پارسیان پیاده‌سازی گردید. حضور نمایندگان شرکت‌های بیمه و تجارت الکترونیک پارسیان از بدو تشکیل این شرکت‌ها در شعب بانک، اولین اقدام در این راستا تلقی می‌شود. بانک پارسیان در حال حاضر با ارائه خدمات سایر شرکت‌های گروه ضمن تکمیل زنجیره ارزش، “چهارسوق مالی پارسیان” را شکل داده است.

شرکت خدمات بیمه ای امین پارسیان به نمایندگی از سوی بیمه پارسیان توسط همکاران مستقر در بانک پارسیان شعبه مرکزی نسبت به ارائه انواع خدمات بیمه ای همراه با شرایط و تخفیفات ویژه برای مشتریان محترم بانک پارسیان اقدام می نماید.

نقاط قوت بانک پارسیان و شرکت‌های تابعه برای پیاده‌سازی سوپر مارکت مالی برخورداری از موارد زیر می‌باشد:

  • کامل‌ترین زنجیره خدمات مالی و بانکی
  • اعتبار در بازار مالی و پولی داخلی و بین‌المللی
  • سیستم‌های به‌روز فناوری اطلاعات
  • گستردگی شعب در سطح کشور
  • پیشرو در ارائه خدمات مالی و بانکی نوین
  • کارشناسان مجرب و خلاق

با درنظر گرفتن مزیت‌های فوق برای مشتریان و نقاط قوت مجموعه، خلاصه خدمات قابل‌ارائه در چهارسوق مالی پارسیان در شعبه مرکزی بانک پارسیان و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات به شرح زیر معرفی می‌گردد. برای آگاهی از جزئیات هریک از خدمات قابل‌ارائه، گزارشی جامع در انتهای صفحه تعبیه گردیده که قابل دریافت برای استفاده‌کنندگان می‌باشد.

ثبت ديدگاه